HAYALİMDEKİ KAHRAMAN ATÖLYESİ

Atölye Bilgileri

Kişi sayısı:20 Çocuk

Yaş Grubu:4-12 Yaş

Süre:1 Saat

Çalışan sayısı:3 kişi (Etkinlik Yöneticisi, Cosplayer, Destek Elemanı)

Malzemeler:Bebek Heykelleri (20,16 veya 12 cm), Küçük Pelerinler, Akrilik Boya, Fırça, Su Kabı, Paletler, Masa Örtüleri, Çocuk Önlükleri, Eldiven, Islak Mendil

İçerik :Çocuklara tarafımızca üretilen özel 3D printten kalıplanmış bebekler temin ediyoruz. Profesyonel bir ekip süpervizörlüğünde hayal ettikleri şekilde boyatıyoruz. Sonrasında da heykellerinin pelerinlerini giydirip boyadıkları haliyle heykeller kendilerine armağan ediyoruz. Hep birlikte fotoğraf çekilip etkinliği tamamlıyoruz.Hayalimdeki Kahraman Atölyesi, hem çocukların hayal güçlerinin gelişimine hem de yaratıcılıklarının pekişmesine katkı sağlayan bir atmosfer sunmaktadır. Özel olarak 3D printer destekli üretilmiş bebekleri, çocuklar için zararsız olan özel boyalarla boyadıktan sonra istedikleri renkte bir pelerinle birlikte anı olarak evlerine götürebilmekteler. Üstelik atölye esnasında kendilerine süper kahramanlar ve masal kahramanları eşlik etmekte ve onları da yönlendirmektedir. Uzman pedagoglar tarafından hazırlanmış olan sorularla çocukların interaksyonu sağlanmaktadır. Etkinlik sonunda çocuklara bebkleri için özel hazırlanmış birer pelerin sunulmaktadir. Atölye bu şekilde hem çocuklar için unutulmaz bir anı, hem de ömür boyu raflarında bulundurabilecekleri, çocukluklarından ölümsüz bir eser sağlamaktadır.

Faydaları :Çocuklar için hayallerindeki kahramanı kendi emekleriyle yaratma ve istedikleri gibi boyayarak iç dünyalarını yansıtma şansı ve unutulmaz ömürlük bir hediye.


Önemli Not :

3-6 yaş arası çocuklar mutlak aileleri ile(1 ebeveyn), 7-12 yaş arası çocuklar ise isterlerse aileleri isterlerse kendi başlarına katılabileceklerdir.
Çocuklarına hayat boyu unutamayacağı bir deneyim sunmak isteyen tüm ebeveynleri  ve yaratıcılığına güvenen çocukları Hayalimdeki Süper Kahraman Atölyemize  bekliyoruz.
Not: Boyalarımız glüten vb. alerjisi olanlara zarar vermeyen CE onaylı ve suyla kolayca çıkabilen akrilik boyadır.

Bilgi almak için tıklayınız